Yazılım Geliştirme Ajansı
Piyanos Hakkında

Kendi alanında deneyimli mühendislerin biraraya gelmesiyle kurulan piyanos, 2014 ten bu yana yazılım faaliyetlerine devam etmektedir. Kuruluş amacının tamamıyla müşteri odaklı olması, en iyi,en uygun ve en modern teknolojileri kullanarak ortaya işlevsel ürünler çıkarmak oldu. Kuruluş amacından hiçbir zaman gütmeyen ekip ağırlıklı olarak yazılım projeleri ortaya çıkarmaktadır. Bunun yanında; sistem analizleri, mimari tasarımlar, Nesnelerin İnterneti (İOT), Grafik çalışmaları, Sosyal medya gibi birçok alanda çalışmalar yürütmüştür. Otonom sistemlerle, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde çözmeyi hedefliyoruz.

Geleceği sadece beklemeyip, onu inşa edenlerden olmayı seçiyoruz.

Neler Yapıyoruz?

ERP

Bulut tabanlı veya lokal tabanlı Otomasyon/Raporlama çalışmalarını ister masaüstü ister web tabanlı uygulamalar ile kontrol edilmesini istediğiniz bütün giriş çıkış işlemlerinin kaydını tutabileceksiniz. Verileriniz daima sizinle kalır ve istediğiniz zaman analiz edip elinizdeki verilerinizi anlamlı bir halde görebileceksiniz.

Web Yazılım

Web tabanlı projelerin canlıya alma süreci daha hızlı ve platformdan bağımsız olması sebebiyle daha çok tercih edilmektedir. Tasarım, API ve Programlama olmak üzere ihtiyaca yönelik ayrı ayrı çalışmalar yürütülmektedir. Ürünlerinizi anında dünyaya satabileceğiniz e ticaret sitesi, kurumsal tanıtım sitesi, haber sitesi, blog, kişisel site ve anlık haberleşme chat gibi özel yazılım ürünleri istediğiniz gibi geliştirin ve yönetin.

Dijital Pazarlama

Son kullanıcılar için önem arz eden koşulları olması gerektiği gibi ayarlayıp pazardaki yerinizi almanızı ve prestijnizi koruyoruz. Bu bağlamda kullanıcı deneyimini üst düzeyde tuttuğumuz gibi kurumsal kimlik, Google'da üst sırlara taşıma (SEO), grafik çalışmaları gibi birçok çalışma yürütüyoruz.

Özel Yazılım

Hayallerinizi bize net bir şekilde anlattığınız sürece, isteklerinizi eksiksiz teslim etmekteyiz!

Daha fazlası için Teklif Oluşturun

Bülten

Kampanyalardan anında haber almak ve güncel içeriklerimize herkesten önce ulaşmak için bültenimize abone olun. (Abonelikten istediğiniz zaman çıkabilirsiniz)